» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 7 a hry Zynga

Při instalaci Win 7 se objevila ikona her Zynga.Spouští se na internetu, v seznamu nainstalovaných programů nic takového není.Chová se to jako virus, odstranit to nejde.Poradí někdo, co s tím ?Děkuji.

Odpovědi na otázku

pri instalaci systemu by se ti nemely samovolne nainstalovat programynemas nejaky toolbar naistalovany? odkazuje ikona na nejaky soubor?

Ukázalo se, že to pochází z CD s ovladači, přiložené k základní desce ASRock.Výrobce o tom diskretně pomlčel, je třeba odinstalovat program Smart View a vše je OK.

Zynga je zatracená blbost, která odkoupila úžasnž OMGPOP .... Zynga je parazit a ne virus.