» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 7 - po aktualizaci 2952664 se spouští Windows Media Center

Dobrý den, obracím se na poradnu, jestli někdo nemá podobný problém. Na PC s Win 7 Professional 64 bit se po aktualizaci 2952664 (https://support.microsoft.com/cs-cz/kb/2952664) záhadně nadrátovala do systému aplikace WMC - pokus o spuštění jakéhokoli programu spustí WMC. Nejde spustit správce úloh, neběží antivir, nejde spustit z Ovládacích panelů změna nainstalovaných funkčností Windows (abych mohl eventuelně WMC vyhodit), nejde spustit obnovení z bodů obnovení. Přiznám se, že jsem takovýhle stav na kompu ještě nikdy neviděl... Zřejmě to nějak souvisí s upgradem Widlí na 10. Mohl by někdo poradit, co s tím? Předem díky, Petr

Odpovědi na otázku

Obnovu systému (z bodů obnovy) spusť z Nouzového režimu.

Ani v nouzovém režimu obnovení nejde - píše to, že nástroj Obnovení systému nelze spustit.

Tak vyber "Návrat k poslední funkční konfiguraci"

mal si mať bitovú kopiu