» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 7 - hláška (a problém) s pamětí

Zdravím, problém je následující:Mám počítač s Win 7 a 2GB RAM. Není to jistě ideální, pro tenhle systém, ale je to starší notebook a na to co od něj potřebujeme stačí. :) Poslední dobou ale často hlásí v uvozovkách plnou paměť a že tedy bude muset ukončit některé programy. Nikdo s tím nic neprováděl, ale přijde mi, že teď prostě systém využívá jen fyzickou paměť, na virtuální nesahá, no a 2GB se naplní hned, stačí otevřít pár stránek na netu.Nějaký tip co s tím? Virtuální paměť je povolená a měla by fungovat, nastavena je automaticky, pro systémový disk C. Win 7 hlásí, že použijí 2GB, na disku je dobře 6GB volných - a to už tam vidím ten dvougigový pagefile.sys. Někde je chyba, mohl nějaký program změnit práci s pamětí? Tedy ne že bychom instalovali v poslední době něco zásadního. :) Ale dřív to prostě fungovalo, paměť se plnila, disk swapoval..., a teď to najednou nejde. S WinXP si poradím, ale pod Win 7 docela tápu, nikdy jsem je moc nepoužívala.Za rady dík, Jana

Odpovědi na otázku

Pomocí zálohy OS nebo vhodného Bodu obnovy se vrať do doby před výskytem problému.

příjde mi, že to radíš na každý druhý dotaz ale v tomhle případě to nebude od věci