» Poradna » Ostatní

Win 10

Máte někdo zkušenosti s ovladačema od microsoftu? Mám ovladače skoro na všechno, audio,chipset i grafiku. Jen chybí lan(internet) a usb 3.0, zatím nejsou a vůbec nevím zda někdy budou. Myslíte, že ovladač pro usb 3.0 a lan microsoft nainstaluje? Co sem se ptal asus tak od microsoftu se nainstalujou nějaké vlastní. Máte stím nějakou zkušenost, jestli jsou ovladače od microsoftu dobré? Dík

Odpovědi na otázku

Asi by jsi měl hlásit sestavu, většina desek to má v balíku - čili pro desku (chipset) je i ten LAN a USB víme? Není to odděleně. Dej si test před upgradem a víš, tyhle základní věci to většinou odhalí, u programů nebo tvého dalšího HW to je jiná.

Pokud se jedná o notebook je nejjistější natáhnout ovladače od jeho výrobce. V opačném případě je nejlépe odzkoušet, záruku na dálku Vám nikdo nedá.

Prostě si zálohuj původní OS, pak klidně přejdi, a když něco "umře" a oprava nebude možná zase hezky obnovíš svoji původní instalaci (komplet vč. nastavení a programů), neřeš hodiny nesmysle. Není důvod k obavám.

No mám desku asus crosshair V formula z, chipset mám,audio taky i na grafiku je ovladač. Nemám jen lan internet od intelu, nemají ovladač zatím a usb 3.0 kontroler od asmedia.

A co zkušebně nahodit, třeba se ti "dotáhnou" a OS je najde. Na tu zálohu ovšem nezapomeň, aby jsi to pak znova nemusel instalovat.