» Poradna » Notebooky

Win 10 zvuk při kliknutí na bídku start a samovolné, bezdůvodné upozorňování

Dobrý den, už pár týdnů se mi na win10 pří vypínání ozve zvuk - dělá to jen občas (zvuk odpojení HW) , někdy ten zvuk zazní jen tak bezdůvodně, ale nejčastěji při kliknutí na win - vypnout a v ten moment to zazní, moc to nechápu, ale jelikož to není pravidelné, tak pochybuju, že by to bylo součástí normálního chodu PC, tak nevím, docela mě to obtěžuje. Prosím poraďte. J.

Odpovědi na otázku

Desítky neznám. Ve Vistě v ntb mi to udělá asi dycky při vypnutí jakýsi ton, ani to nevnímám. Jako u auta centr. zámek.

na netu plno o tomJak vypnout či zapnout zvuky při vypínání nebo přihlašování ve ...www.cnews.cz › Software19. 4. 2016 - Pokud neznáte správnou fintu, jste odkázáni na výchozí nastavení. Situace ve Windows 10 je ... SystemExit (ovládá zvuk při vypnutí počítače),.