» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 10 zmizel

Zdravím , když byli k dispozici zdarma stahovat win 10 tak sem si je instaloval. Ale včera sem zapnul PC a nabehl mi win 8.1 který tam byl předtím . Jak dát zpět win 10 . A neměl se ten win 8.1 odinstalovat ? Díky.

Odpovědi na otázku

.. Win 10 zmizel..Karma má různé projevy..

Váš PC odmietol inštaláciu W10, a vrátil tam pôvodnú inštaláciu. Ide o bežný jav, niečo ako keď Vám nesadne večera.

OS se neodinstalovává.Upgrade OS = nesmyslný.Korektní postup:instalace OS do čistého SSD.Prostuduj si FAQ:http://forum.zive.cz/viewtopic.php

Se podivej start spustit tam napis ( msconfig ) a spusteni pocitace zda tam je Win.10 a mozna tam je i Win.8 pokud ano,tak ten Win.8 smaz.