» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 10 zmizel Product Key, místo něj mám jen BBBBB-BBBBB-BBBBB-BBBBB-BBBBB

Dobrý denNedávno jsem měnil základní desku a nečekaně jsem měl problém s klíčem. Tenhle problém jsem už jednou řešil a povedlo se mi Windows zaregistrovat na jinou desku. Tentokrát sem při tom přišel o Product key :( Přitom mám Windows legální. Zkoušel sem všechno možné. Vím že jsem ho odstranil z registru, ale nemužu ho dostat zpátky. Windows mám sice aktivovaný, ale když se chci podívat na product key přes ShowKeyPlus, tak tam vidím jen BBBBB-BBBBB-BBBBB-BBBBB-BBBBB. Poraďte prosím, co s tím, já už na to nemám nervy.

Odpovědi na otázku

Pokud je aktivovaný, tak co řešíš?

Udělej si bitovou kopii a máš po starostech, klíč už nebude potřeba...