» Poradna » Web a internet

Win 10 wi-fi hotspot připojen, ale bez internetu

Ahoj Mám problém přitelkyně která odcestovala do zahraničí se chtěla ze svého mobilu Lenovo A536 udělat hostpot pro internet, když se pokusila připojit svůj notebook HP Stream s WIN 10 tak se připojila na wi fi ale hlásí jí to připojení k internetu není k dispozici (žlutý vykřičník v oznamovací oblasti samozřejmě) a tak nějak už nevíme co dělat navíc je v cizině takže trochu komplikace prosím proraďte pokud tušíte :Ddíky Rosťa

Odpovědi na otázku

no tie hotpsoty u mobilov su znacne zabugovane. Mohla by pritelkyne skusit na ten samy hotspot pripojit ine zariadenie?Niekedy pomaha restart telefonu.