» Poradna » Windows (a jiné OS)

WIN 10 Tovární nastavení

Nejde mi dát notebook do továrního nastavení a nelze z něj ani nainstalovat win10 na usb co mám dělat potřebuju ho nutně přeinstalovat. Děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

Takže PC servis ..a zaplať. Když je blbá hlava, trpí tím peněženka..

ty zide porad

Máš funkční internet a počítač, ze kterého právě píšeš?Pak tedy využij chytřejšího "Google", když ses jako hlupák chytl stupidního "Továrního nastavení", které v bordel-systému nefunguje.. Jinak co se týče sračkovitých notebooků, existují 2 možnosti továrního nastavení:1. Tovární nastavení -> tovární záloha uložena ve skrytém oddílu na disku / nebo nástroj ke stažení tovární zálohy a její spuštění(např. ntb Dell). Klasická tovární záloha(na skrytém oddílu) lze spustit tak, jak je uvedeno v manuálu. *Jinak, dle stáří notebooku je tahle tovární záloha prakticky k ničemu vzhledem k aktuální verzi Win 10 a uložené zálohy, která je starší verze Win 10.. 2. Stupidita "Tovární nastavení" v systému Win 10 - téhle možnosti chytají se chytají jen hlupáci.. *Racionálně myslící uživatelé vytvářejí zálohy funkčního systému. Nastane-li jakýkoliv problém v systému, nejjednodušším řešením je zavedení té uložené zálohy.. a je po problému.. *Co se týče přeinstalace systému Win 10 -> jednoduchá záležitost -> použij mozek a Google..

Notebook je siroky pojem, upresni parametry vcetne roku vyroby a zpusobu pouzivani. Eda ti dobre pise Servis