» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 10 při označování souboru není vidět modré podsvícení

zdravim mam dotaz nevite nekdo kde se da nastavit ve win 10 to ze kdyz otevru disk kde mam x souboru ve slozkach a jednotlive na ne klikam tak se neoznacuji modrou barvou jako by to nebylo oznaceny ale pritom mi to dole v liste pise ze slozka na kterou klikam je oznacena.potrebuju navratit to modre oznaceni diky

Odpovědi na otázku

Nejjednodušší je použít bod obnovy z doby kdy to fungovalo (než jsi to rozvrtal).

Mámp řesně ten samý problém

Tak jsem pohledal že je to problém po poslední kumulativní záplatě, snad to příště opraví.Stává se to po přechodu z režimu spánku nebo hibernace.Stačí restartovat, nebo zapnout / vypnout pc.Taky to jde odstranit přechodem do režimu vysokého kontrastu a z5. Mě to tak funguje.Shift+levý Alt + Print screen

Díky za info - problém očividně přetrvává (a PC mám asi 3 hodiny, takže jsem ještě neměl čas nic rozvrtat )