» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 10 ponúka otvorenie dokumentu v Ofiice 365 namiesto Open Office

Win 10 ponúka otvorenie dokumentu prioritne v Ofiice 365 ktorý nemám kúpený, namiesto Open Office ktorý mám nainštalovaný a používam. Ako vypnúť - zrušiť prioritnú ponuku vo Win 10 na Office 365 a uprednostniť otvorenie dokumentu v Open Office. Ďakujem za rady.Ján

Odpovědi na otázku

pravé tlačítko, otevřít v programu a vybrat si. nebo v nastavení asociací.