» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 10 odhlasovani pri zapnuti

Zdravim,vcera jsem aktualizoval svoje win 10 pro na 2 pocitacich,na notebooku vse probehlo ok ale na stolnim ne,system po mne chtel,abych odinstaloval program infineon tpm proffesional package...tak jsem odinstaloval,ale dnes se cely den na stolnim pc pri zapnuti nemuzu prihlasit,pokazde mam na monitoru vitejte a nasledne odhlasovani,zkousel jsem neco vymyslet pres bios nebo pres moznosti f12,diagnostiku atd ...diagnostika probehla ok ale ani po nekolikatem restartu se nemuzu prihlasit...nedostanu se pres prihlaseni,f8 nefunguje...pomuze nekdo?

Odpovědi na otázku

F8 na Win.10 si musíš aktivovat https://wintip.cz/615-jak-povolit-spusteni-... } teď jedině použít Shift+F8 mačkat zaráz a někdy stačí jen Shift. Ale udělej obnovení systému přes instalační DVD nebo USB spusť instalaci a vyber opravit počítač, o obnovení systému a vyber bod vytvořeny systémem.

diky

vyzkousel jsem shift+f8 a na obrazovce se mi objevilo okno funkce 1 prstem ,obnovu bych si udelal ale ja se nedostanu do pc,zapnu ho a objevi se tapeta krajiny,pak automaticky prihlaseni jakoze vitejte a 2 sek.na to odhlasovani ......nevi nekdo proc?nebo jak to obejit?win+r jsem zkousel bez uspechu..

Pokud se dostaneš na přihlašovací obrazovku, tak stiskni klávesu Shift a myší vyber Restart počítače. ☺

pomohlo,diky moc !