» Poradna » Notebooky

Win 10 nespustí se pořádně pc

Dobrý den mám notebook msi ge70 apache pro a když jsem ho restartovat tak mi tam vyskočí chyba že nebylo možné spustit systém Windows spustí se oprava ta také selže a pak na chvíli zcerna obrazovka naskočí tam jazyk klávesnice a pak jsou tam možnosti vypnout pc a rozšířené jenže mám problém že nefunguje obnova nebo jít z5 na předchozí systém win7 nic nefunguje jen příkazový řádek tak mě napadlo jestli by to nešlo neak prez něj vůbec tomu nerozumím tak se obracím na vás

Odpovědi na otázku

To se nedá přečíst. Popros někoho, kdo tomu rozumí.

Asi bych doplnil, ze ma poprosit nekoho, kdo tomu TEXTU rozumi :)

Vyndej HDD na jiném PC pak zazálohuj co se dá (třeba pomocí nějakého boxu na HDD) a pak nová čistá instalace.

Čistou instalaci windows už můžeme léta provádět bez ztráty původních dat. Prostě se dá instalovat nově windows a jediné co člověk neudělá, je formátování disku. V takovém případě po instalaci systému najdeme složku windows.old v rootu jednotky C kde budou původní soubory. Samo záloha disku není od věci, ale není to nutné.

-msi ge70 apache pro není celé označení-instaloval jste Win10 nebo Win 7 viz ten zmatenej text ?Dalo by se reinstalovat , ale pokud to neznáte zkuste nějaký návod https://www.zive.cz/clanky/jak-preinstalovat-... nebo kamaráda kterýý aspoň trochu tomu rozumí.

Lidi nechte ho.

Obnov systém z recovery - jak na to viz manuál k notebooku.