» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 10 navždy?

Odpovědi na otázku

Navždy m-bank zdarma, navždy satelitní programy Czech Link zdarma. Takových navždy už tady bylo "neúrekom". ☺

A „So sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak!“ tiez nebolo "navzdy".

Dobré ráno ...

Každý systém od MS měl desetileté období podpory. V případě XP se tato doba ještě houfně prodlužovala. Takže zachovej klid, v tuto chvíli to neznamená vůbec nic.

A za pět let vydají SP1 a prodlouží podporu Win10SP1 na rok 2030

TH2 bude asi v říjnu tohoto roku a redstone příští rok.

samozrejme len si to nepochopil,Microsoft pochopitelne nebude podporovat zakladny Win 10 z roku 2015 navzdy... podpora sa ale bude neustale predlzovat s novymi major aktualizaciami typu Win 10.1, 10.2 atd...a kedze pre Win 10 Home budu aktualizacie povinne tak je to navzdy (zo sucasneho pohladu)

a čemu na tom nerozumíš? ono to bude fungovat stejně, jako se service packy (resp. v novém názvosloví s updaty).každý update, který nainstaluješ, tuto dobu o přislušnou dobu prodlouží.Když si najdes originální anglickou verzi, tak se v ní výslověn zmiňuje, že se tato doba podpory týká jen té verze, která bude uvedena příští týden.jenže ještě letos jeden velký update bude, příští rok další, a ty tuto dobu prodlouží.

je to podvod, never mikrosoftu nic co rika, tohle plati davno

Samozrejme , že je to navždy! Po celú životnosť počítača. Koľko zúfalcov má dnes 10 rokov starý počítač a chce si inštalovať WIN 7 , alebo WIN 8 ? A licencia je neprenosná na iný PC . Aj ja som po 2,5 roku musel kúpiť nový OS , len preto , že som menil základovú dosku a procesor. Ale to bol môj úmysel, chcel som to. To už naozaj trpíme stratov pamäte , súdnosti ? Aké výkonné boli počítače pred 10 rokmi . Veď mali napr. disketové mechaniky a CD mechaniky a dokonca iba prehravače? O ktorých tí mladši majú iba tušenie , že existovali . A HDD 500 MB bol luxus! Vtedy som kúpil s 350 MB HDD. Tak je to naozaj navždy , na celú životnosť PC.

Pokud jste linej zavolat na podporu a pozadat o novou licenci kvuli vymene zakladni desky pak klidne utracejte...