» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 10 čistka

caute mam dotaz dnes sem si udelal na jeden ze svych ntb win10 a trosku sem doufal ze mi to zaroven udela cistku pocitace ze bude proste jen win 10 a nic vic zjistil sem ale pri upgradu ze jaksi se tam ty veci kopirujou nedalo by se to ted prosim vas nejak udelam par klikama proste jen aby tma byl win ? diky

Odpovědi na otázku

On se Tě upgrade neptal, jestli chceš zachovat soubory a programy? Pokud vím, tak se ptá vždy. Můžeš udělat novou čistou instalaci.

no nějak se mě neptal teda aspon o tom nevim :/ takze zpet do predchoziho win a od znova ?

Vůbec ne. Udělej si bootvací USB flashku s instalačkou Win10 a spusť jí rovnou z USB.Pokud už jsi upgrade jednou udělal a máš ho aktivovaný, po reinstalaci už se aktivuje sám po připojení k Internetu.

Nebo můžeš z nastavení spustit Obnovení do továrního nastavení, to by mělo také jít a pak vybrat Odebrat všechno.http://wintip.cz/images/02%20Jak%20obnovit...

vypada to ze pres to tovarko to pujde dekuju jen sem to hledal klasicky pred tim v ovladacich panelech.. sem zvychkly z predchozich windowsu,... tady by me to nenapadlo hledat .. ;) tak este jednou dik !