» Poradna » Programy

Win 10 aktualizace

Zdravím dnes 10.12. sa mě aktualizoval Win 10 a celá plocha (vše i programy) je otočená na ležato nevím jak to otočit spátky (v nastavení je jedno jestli to dám na šířku nebo na výšku nereaguje to). nějaké nápady?

Odpovědi na otázku

1. Vrať tam původní driver grafiky (místo toho co ti tam win. vnutil přes WU).2. Ošetři aby se situace neopakovala (zakaž automatické aktualizace driverů přes WU)Postup si vygoogli sám...

Díky za radu tohle fungovalo

Pani v Microsofte usudili, ze je to pre Teba najlepsie a kedze si odsuhlasil (pri instalacii, upgrade MS podmienky), tak sa tes.

Jen tak mimochodem. Proto až ke konci letošního roku přecházím z Win 7 na Win 8.1, na poslední chvíli jsem si objednal OEM GGK licenci (jako OSVČ musím mít originál). Sice jsem spokojený se sedmičkama, ale sedmičky jsou pomalu, ale jistě mrtvá platforma.Win 8.1 poslední bezproblémový systém od MS.

"sedmičky jsou pomalu, ale jistě mrtvá platforma." - to myslis, ze zakratko vybuchnu?Mam v "merku" zopar specialnych masin, s Windows7.Ocakavame zrazku z inou planetou, ocakavame virus vtaciej/prasaciej chripky, ebola, Zika, ocakavame zvyraznenu erupciu vulkanov, ocakavame zmenu klimy, ocakavame zvysenu radiaciu ...Ale vybuch / destrukciu PC so systemom Win7, nasi prognostici v nasej slnecnej sustave nepredpokladaju.

Taky mám mašinu, kde je specifický HW, pro které jsou poslední drivery pro Win 7. Ale s tou mašinou se nepřipojuju na net, takže v pohodě. Samozřejmě, že Win 7 budou fungovat i po roce 2020, ale už to nebude zabezpečováno updates. Prodloužení podpory jako bylo u XP tak u Win 7 nebude.

To WidlákWin 8.1 poslední bezproblémový systém od MS..???To jako myslíš vážně..??? Kolikrát si upadl na hlavu, ty vidloňskej burane..???

Já jsem zatím na hlavu neupadl. Se podívejte zde na poradnu, kolik % dotazů se týká problémů s Win 10 a kolik s Win 8.1.Što e ty zajebanij pizdjec ?

Dříve či později budeš stejně muset přejít na W10 či jiný OS. Ne, pokud ti nebude vadit, že nebudeš mít záplatovaný Windows.

Po 8.1 přejdu na Linux a Win tam pojedou jen ve virtualu.

Skús Ctrl+Alt+šípka hore

Tohle sem skušal mezi prvníma volbama a nefungovalo to ale problem už je vyřešen