» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 10 a hry

Chci se zeptat, nevíte jak to je s win 10 a jejich funkcí zablokování craknutých her? Snažil jsem se něco přečíst, ale nebylo tam vřycky to co mě zajímalo a to jeto, jestli win 10 mohou danou hru zablokovat, a jestli po reinstalaci hra půjde dál nebo ne, a nebo jestli je microsoft schopen poslat nějaký příkaz k zaplacení od protipirátské unie něco něco podobného.

Odpovědi na otázku

Co já vím tak Windows 10 blokuje spuštění her jenom od Microsoft (Minecraft atd.) Hra vám nepůjde spustit a to vše. Ale Vy určitě žádné kradené hry nemáte, že ne?

A to počítáš, že budeme podporovat zloděje ?

Né, já sám osobně hry na pc nehraju, mám konzoli, jen jsem si chtěl zkusit jednu hru stáhnout, abych mohl hrát s kamarádem, ale peníze na to zrovna nemám, tak se mi zdá, že asi budu muset počkat do výplaty.

Nemusis cekat a instaluj ji,ale je potreba vse instalovat a spoustet jako spravce a to i v pripade,ze mas Admin.Prava. a pro kopirovani pouzivat tu horni listu jak je Domu,vybrat vse,kopirovat atd.

To me taky zajimalo zda pojedou stare hry a tak jsem to zkousel.Slo uplne vse jen s FlatOut nebylo mozne tam dostat fix exe na Patch 1.1,ale i tak to jede. Dokonce jelo i rallisport challenge od Microsoft.

Nevím, já hry kupuji. Ostatně v době slev, humble bundlů a podobných projektů je opravdu nesmysl krást.