» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 10 -> Win 8

Zdravím, chtěla bych se vrátit z Win 10 do Win 8. Není to ani měsíc, takže by to mělo fungovat přes obnovení -> zpět do win 8. 1. Bohužel mi vyskakuje tabulka s tím, že jsem přesunula účet a ať ho vrátím na původní místo. Nic takového jsem neudělala a účet je tam, kde byl vždycky.Na Tech net Microsoftu jsem našla různý návody, jak přesunou účet, ale nic takového se mi nepodařilo udělat (nenašla jsem Active Directory a nenašlo mi to ani přes start - dsa.msc.) Vlastně ve výsledku bych ani nevěděla, kam mám účet přesunout, když je stále na původním místě. Díky za rady :)

Odpovědi na otázku

MS cpe všude W10 pod vysokým tlakem => nemá zájem pro návrat k nepodařenému W8.x.Co s tím?Standardní postup:boot ze záchranného média W8.1 -> Obnovit OS ze zálohy.Btw:Tvoje pokusy byly nesmyslné (mírně řečeno).

No při nejhorším jsem to chtěla reinstalovat celý. Ale chtěla jsem to prvně zkusit vrátit do těch osmiček a zarazilo mě, že to všem kromě mě funguje bez problému. Proč byly mé pokusy nesmyslné? :)

Protože ses nechala zmást naprosto nesouvisející hláškou:"vyskakuje tabulka s tím, že jsem přesunula účet a ať ho vrátím na původní místo"která u Tebe vyvolala výše uvedené nesmyslné reakce.Příště se zeptej dřív, než něco spácháš.

hm.. nebudu se hádat a budu to brát tak, že touhle metodou to prostě nepůjde. Díky za rady :)

Active Directory se musí do Windows 10 doinstalovat (http://www.technipages.com/windows-install-active-di... ).

Zdravím, zkoušela jsem to i offline (kvůli aktualizacím, které to hned stahovalo). Píše mi to že: "Aktualizace není použitelná pro váš počítač." Zkoušela jsem Active Directory stáhnout i z jiných odkazů - stejný problém. Asi reinstaluji celý počítač a nainstaluju win 8 znovu.

návrat na W8.1 ti schvaluju, jsi krásná, milá a inteligentní

Doporučuju když už tak přeinstalaci. Testoval jsem návrat na několika PC a vždy když se návrat zdařil stejně byl OS poškozen a některé aplikace taky.Stejně se muselo reinstalovat, ušetři čas a rovnou reinstaluj.Samozřejmě nezapomeň zálohovat všechna důležitá data.

Jojo. Dnes to reinstaluji, žádné jiné východisko nevidím. Díky všem za rady ! ;)

nereinstaluj, obnov systém ze zálohy do stavu před upgrade na w10...