» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 10 - Ovladač Grafiky

Zdraví,Nedávno jsem tu řešil win 7 a podporu, zkrátka jsme jsi řekl že zkusim nainstalovat opět nové win 10 bokem na jiny HDD,takže tak zkousim nainstalovat ovladače jediné pro Intel G41 jako nainstalovalo se mi ,ale po restartu to znefunkčnilo ? Jak tohle můžu vyřesit ,sám nevím ,protože momentálně použivam Intel G41 grafiku integrovanou a potřebuju mit ofiko ovladače aby ta ostrost a rozmazane pisma byla v pořádku ,zkoušel jsem to nainstalovat klasicky což vzalo a a nebo pak přes správce zařizeni což taky,ale po restartu se to vratí zpět Děkuji

Odpovědi na otázku

kupodivu ty win 10 ovladač z 2012 pro Intel G41 vzalo po blokaci automaticke instaalci,ale stále se mi zdá že ta ostrost neni v cajku na tom levném monitoru 1366x768

ta ostrost jde poznat,že z toho boli až oči trochu ,nevím měřitko je nastaveno na 100% ,nevim bud mám na hovno monitor na win 10 nebo nevím

Pokud pro ten monitor máš pouze LCD s VGA vstupem, tak ostrost nebude nikdy, vždy to bude máznutý, protože je to analog připojení. U tkaových LCD je obvykle tlačítko AUTO nebo něco, když ho zmáčkneš, tak se LCD pokusí doostřit vstup, ale všespásný to není, protože se to stejně časem zase rozladí.

Ano je to Led monitor s VGA Vstupem a to Auto jsem zkoušel ale stejne se to nastavi na 100 automat, u windows 7 toto nedělá vůbec že by z toho až boleli oči trochu z té ostrosti

nebo z te kvality písma

tak to zustanu do té doby u windows 7 ,když evidentně je problém na straně levného monitoru ledkového od philipsu na VGA ,jestě že pár programu co použivam bude podporovano min 2 roky

nechápu to fakt,proč nenabidnou u win 10 řeseni pro kvalitu pismen pro takové monitory,a to jsem jim tenkrát i psal na podporu microsoftu a evidentně to nebyli schopni vyřesit a určite nejsem jediný,jakpak má člověk přejit,já jako nevidim zatim důvod jen skrz toho kupovat nový monitor ,když u win 7 stím není problém