» Poradna » Programy

Win 10 - Hitachi

Ahoj, měl jsem chuť si přes domácí WiFi zahrát hru. Stáhnul jsem si klasicky Hitachi, ale.. Ve Win 10 na mě vyskočil dotaz, zda potvrdím, že tento program může sdílet (netuším přesně, protože mi to vpravém kraji obrazovky docela rychle zmizelo a pak to nějak vyrušil). Program nefunguje, nemůžeme se najít a myslím si, že to bude tímto nepotvrzením, které na dalším PC udělit šlo. Jde se k této "obrazovce" od Windowsu vrátit,nebo to musím potvrdit jinak?Při přeinstalaci programu mě tento dotaz už nevyskočil, tak jestli smazat okolo toho registry a bude to lepší?

Odpovědi na otázku

smazat okolo toho registryJestli myslíš bod obnovy před instalací programu, pak ano.

Myslíš Hamachi ne?

Nie je to náhodou Tamagoči?