» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 10 - bitová kopie

Dobrý den,asi mám dneska Pa 13. Win 10 Pro. Začal jsem vytvářet bitovou kopii na DVD. Při vkládání 5 DVD jsem se přehmátl a stiskli tlačítko vypnutí PC. PC poslušně ukončilo Win a vypnulo. Po sebeprofackování a opětovném naběhnutí PC se žádné pokračování bitové kopie nekonalo. A když jsem chtěl opět zahájit vytvoření bitové kopie, tak vyskočí hláška "Probíhá zálohování bitové kopie systému. Počkejte na dokončení operace". Ale jak? Děkuji za jakoukoliv radu, JK

Odpovědi na otázku

Tak využij k vytvoření bitové kopie jiný software. Třeba:http://www.servispckupka.cz/jak_zalohovat_systemovy_d...

Děkuji, zkusil jsem zahrabat do správce systému a vypnout nějaký exe s zálohou v názvu a restartovat PC. K znovuvytvoření bit kopie mě již pustilo. Tak uvidím. Ještě jednou díky.

sado-maso zálohovať na DVD systémový oddiel. Dúfam, že aj s nainštalovanými SW balíkmi na tomto oddiele. Len po takto sprznenej zálohe neskúšaj vykonať obnovu z piatich DVD-čiek, lebo zle dopadneš.Sprav si ešte jednu bitovú zálohu na druhý logický oddiel pevného disku, pre istotu. Samozrejme obetuj aj jeden segregovaný bootovací kotúč určený na nabútovanie mašiny.

Takže stačí, abys jedno z těch mnoha DVD blbě škrábnul nebo mělo výrobní vadu a celý zbytek bitové kopie můžeš hodit do popelnice :) Kdo ti prosimtě poradil, abys vyráběl bitovou kopii rovna na DVD? :) Spolehlivost běžných DVD médií není zrovna zázračná a ty si ji navíc ještě musíš vydělit počtem použitých disků. Když už, tak ji mít třeba na dvou BR discích, dvou HDD nebo něčem jiném rozumném.