» Poradna » Programy

Win + G

Dobrý den, mám problém se záznamem ze hry přes aplikaci ve windows 10. Spustil jsem hru zapnul aplikaci na nahrávání obrazovky (1. Win + G ..... 2. Win + alt + R) a problém je na světě hra se mi aut. nastavila na minimální detaily a z průměrných 250 fps (na max.) bylo hned 15 fps. Jak to mohu vyřešit ? zkusil jsem vypnout záznam, vypnout nahrávání přes nastavení ve windows 10 .... Ale nic. Ani restartování hry / počítače nepomohlo.

Odpovědi na otázku

Ještě jsem četl na windows stránkách že mám zapnout hru, zapnout program a v nastavení ,,odškrtnout" toto je hra ...... nic takového ale v nastavení aplikace nemám