» Poradna » Programy

Wimeo titulky

Vie niekto poradiť ako nahrať české titulky do videa v angličtine , ktoré je nahraté vo vimeo. Ďakujem

Odpovědi na otázku

v čem je problém? V Helpu na to mají návod - hned první výsledek hledání:https://www.google.com/searchSamozřejmě předpokládám, že to video je tvoje.

video nie je moje ale zaplatil som si kurz a je tam dost videa a chcel by som k nim titulky

Vtipálku, si představ, že si nahraješ někam vlastní video, načež ti tam někdo cizí nahraje titulky s totálníma kravinama, to bys jako chtěl?Takže je logické, že titulky si k tomu videu může přidat jedině autor. Nic ti nebrání se a) dohodnout s autorem videa a titulky mu dodat nebo b) video si stáhnout a pak si k němu zobraz titulky dle libosti.

'video nie je moje ale zaplatil som si kurz' - jaká je v tom souvislost?