» Poradna » Programy

Wifi+vista

Mam w vista home premium a wifi pripojeni na net...no a download rychlost mam neco okolo 12 kbps...na fotrovom notase kde je XP ide download z tej istej siete 500 kbps...pls poradte bo ma to uz fakt stve...

Odpovědi na otázku

Na to neumim takhle na dalku jednoduse odpovedet, snad jen rada: Zbav se Visty, soupni tam XP a budes mit klid........
Pro sve klienty tohle delam velice casto.

nj tommuhle sem se chtel vyhnout pacsem za tu vistu zaplatil kolem 3 litru a je to OEM tze to nejde prodat...

A jses si jsitej, ze na PC s Vistou nemas zadny vir nebo podobnou verbez, ktera te zpomaluje. Zkousel jsi nejaky meric rychlosti pripojeni? A co upload; kolik mas?

tim to asi nebude ked som mal net cez opticky kabel slo to v pohode...

Tradicne malo informaci. Otcuv notas je krome XP taky uplne jiny hardware, ze? Atd. atd.. Bud konkretnejsi.

wifi karta stejna-canyon RT73 USB wireles lan card

No tak jak.Řeším nen samý problém.Na NB i na routujím PC se net zpomalí na 30kbit.

Zdá se,že to není HW problém,ale něco ve Vistách.

s tvoji kartou zkusenosti nemam ale muj gigabyt mel ve viste problemy se stahovanim z bit spiritu(po nekolika minutach stahovani sel do modre), zkus jine ovladace ,me pomohlo ovladace odinstalovat a nechat vistu at kartu nainstaluje sama ,vista je na hovno(zatim) rozdelil sem disk a mam ta i xp pro