» Poradna » Mobily

Wifi

Mám pevný internet v notebooku a zajímalo by mně, zda neexistuje možnost se přes wifi připojit mobilem k notebooku, abych si mohla provádět aktualizace, mám málo dat. Děkuji

Odpovědi na otázku

dobrý den nevim si rady s nastaveni wifi adresy na mobilu měnily jsme připojení z kabelovyho na vzdušny internet starý wifi routr se načte novy ne manželovy ano mám samsung j5 na 2 karty už jsem zkoušela vše prosim o radu děkuji

Pletete páté přes deváté, zavolejte si na to nějakého odborníka.

Ten pevný internet máš v notebooku připojený jak?

od o2 přes modem Alena

Jak je připojený notebook k modemu?

kabelem

no a tak ten tvůj modem on by možná mohl mít wifi ne ? stačí ho zapnout ...

jak se menuje ten modem od O2 co máš ?

mám tento je fakt, že tam ,popisují jak nastavit wifi, bohužel, to jsou por mne naprosto cizí pojmy a asi bych to neumělahttps://www.o2.cz/osobni/techzona-modemy-pr...

Neni ta wifi nahodou ve vychozim stavu zapla? Zkus se podivat z treba mobilu zda-li ji to nalezne. Vychozi nazev site a heslo byva zespodu modemu. V nastaveni modemu je mozne nazev site a heslo zmenit, pokud nevis jak to provest pozvi (a zaplat) nekoho znaleho.

wifi na modemu je, ale nesvítí a nevím, kde by se zapnulo.