» Poradna » Ostatní

Wifi

Neznáte nějaký dobrý program pro sledování kdo je na vaší Wifi připojen? Popřípadě aby jste mu mohly zablokovat připojení odpojit nebo něco takového....Předem děkuji za odpověd....

Odpovědi na otázku

Já to kontroluji přes tohle. https://www.softperfect.com/products/wifiguard/

Zkus použít mozek... Monitorovat, popř. odpojovat lidí můžeš logicky jen na tom zařízení, ke kterému ti lidé jsou připojení, tedy v routeru. Ti lidé nejsou připojení přes tvůj počítač, takže žádným programem v počítači nemůžeš jejich připojení ovládat.

Program na odpojenie kohokolvek existuje. Problem je ten, ze to mozu robit aj tebe. Vysledok bude ten, ze budes mat vypadavajucu wifi a mozes mat router aj za 20tis korun aj tak ti to bude padat.Porekadlo znie: Co nechces aby robili tebe, nerob ty druhym.

Sledování klientů WiFi má snad každý router we webovém rozhraní. Ovšem nečekej, že ti vypíše, že je zrovna připojen Franta od vedle, dozvíš se jen MAC adresy připojených zařízení. Pokud se ti nelíbí, když se někdo k tvé WiFi připojí, nastav zabezpečení (WPA2) a silné heslo. A nebudeš muset řešit žádný program.