» Poradna » Web a internet

Wifi

Dobrý den, mám mobil ZP780 a router TP link. Doma mi na notebooku po přihlášení jde wifi a na mobilu taky. Ale na mobilu cca 10min se mi odpojuje. Pokud se přihlásím v práci s mobilem na wifi jde mi celý den. Hledal jsem v nastavení modemu, ale nevím kde by to mohlo být? poradíte mi - na email, moc děkuji

Odpovědi na otázku

a jaká je síla signálu v mobilu? pokud je tam rušení, může dojít k odpojováníobecné rady - restartovat router, v mobilu vymazat uloženou wifi síť a znovu jí vyhledat a přihlásit se, stáhnout program na měření wifi a zjistit, jestli není oblast / kanál zarušen - pokud ano, změnit kanál v nastavení routeru

Děkuji za radu, vyzkoušel jsem, ale nepomohlo to