» Poradna » Mobily

Wifi

Dobry den chtel jsem se zeptat jestly nevite nahodou jak to udelat mam telefon gigabyte classic joy a kdyz jsi chci zapnout wifi tak ta moje wifi co mam se my tam neukaze ale ostatni wifi v okoli se my ukazou jen se neukaze ta moje skousel jsem to na pc tam to funguje pak tablet to taky a pak jsem chtel zkusit na muj mobil a proste jse tam neukaze i kdyz stojim u toho poradte prosim

Odpovědi na otázku

Přeladit router na kanál 1-11.Pokud nezabere zkusit změnit název a heslo.

Jo dobre dekuju

Ještě se podívej v telefonu, jestli máš správně nastaven region ČR.