» Poradna » Web a internet

Wifi

při stahování souborů na ulož to se mi nestáhne žádný soubor celý jedu doma přes wifi a mslím že je špatně nastaven router je nějaká možnost ho nastavit? routr je od NTB asi 4 metry Znáte radu díky

Odpovědi na otázku

Myslím, že nějaké bližší technické info by se hodilo... Router z toho vynech, pokud ti jde internet tak radši na to nesahej. Přes jaký browser stahuješ, stahují se ti ostatní věci z netu v pohodě, zasekává se stahování vždy nebo jenom občas, čím víc toho řekneš tím líp ti můžeme pomoci... takhle to zní jako "nejede mi auto poraďte co s tím, má červenou barvu"

Používám Operu jako prohlížeč a děje se to při každém stahování . Pouze když stahuji přes torrent tak je vše ok ale ulož to mi dělá problémy

neudržíš spojení, co to je za "router"

Je to jednoduché, když chceš vyloučit wifi od modemu(routeru) k ntb tak si natáhni kabel ne?uložto vypadává na free i samo o sobě natož jakou máš linku do internetu. Kup si na něj kredit a nebo zkus multishare, z tama stahuješ i z ostatních a mě to jede naprosto spolehlivě.