» Poradna » Ostatní

Wifi

Mám problém s Wi-Fi standard b, normálně se připojím ke své síti mezy počítači( Ad Hoc ( Notebook + stolní PC)), jiná síť není v dosahu.Vše se chová normálně ( vidím obsah zdílených disků, sdílím připojení k netu...), ale je to neuvěřitelně pomalé!Podle Win XP je v intervalu odesláno jen něco okolo 5000 bajtů a prijato o něco méně!Dole je výpis statistiky přenosu:
Tx OK 1211Tx Error 2859Tx Retry 20022Tx Beacon OK 1350Tx Beacon Error 1001Rx OK 4094Rx Packet Count 4094Rx Retry 3613Rx CRC Error (0-500) 0Rx CRC Error (500-1000) 0Rx CRC Error (>1000) 0Rx ICV Error 0
Rozumíte tomu? Pokud ano tak prosím poradte...Díky

Odpovědi na otázku

Jo tak to nevim...

XPéčka velice rády zpomalují síť Use 2K or Linux

Nejsi magor? Jednu a tu samou otázku dávat 4x? Tosi myslíš, že když to dáš 4x pokaždé v jiné kategorii, že ti někdo spíš odpoví?