» Poradna » Web a internet

WiFi ve sklepě nedosáhne do 2p a na půdu

Dobrý den, mám internet od o2 a dali mi vysílač do sklepa. V 1p v pohodě, ale pracovnu mám v 2p a deti pokoj na půdě a oboje je hrozně slabé? Prosím pořadí mi někdo kvalitní a cenově dostupné řešení? Ideálně i typ na někoho, kdo to dělá, sama nejsem úplně technicky zdatna. Moc děkuji Linda

Odpovědi na otázku

natáhnout to kabelem aspoň do toho 1. patra a wifi "krabičku" dát tam. Čekat, že wifi "prosvítí" ze sklepa skrz několik stropů je celkem marné.

Nechat udelat poradne sitovou kabelaz a pokud mozno co podlazi to wifi pristupovy bod. Zarizeni co nejsou mobilni pripojit kabelem

Když si přečteš, jak se šíří WiFi signál kolem antény, pochopíš:http://it.cestuji.info/slaby-wifi-signal.php

Kdybyste napsala odkud jste a nechala nějaký kontakt na sebe, určitě by se vám ozval někdo kdo se tím živí a problém by vám vyřešil.

Jsem z Buštěhradu (za letistem smer Kladno), pokud je tu nekdo, kdo by mi s tim pomohl, budu vdecna. bilal.linda@gmail.com