» Poradna » Počítačové sítě

wifi u pody nejde sprovoznit

MAM PODU A NEJDE MI SPUSTIT WIFI MAM VSE PROPOJENO JAK MAM A DO PC MI NEJDE PRES WIFI SIGNÁL ABYCH TO SROVOZNIL

Odpovědi na otázku

Ok. Diky za info.

Mi to ide, jen musíš nejen vše propojit, ale i nastavit. Poradí ti u Pody.

Mam taky Podu, a WiFi funguje. Co ma Poda spolecneho s tim, ze si neumis nastavit router..?

Od té doby (cca 2-3 roky) co nám zapojily Podu jsem nastavoval okolo 15nácti wifi routrů z toho 2 u mně a nikdy nebyl problém ze strany PODy .

No a hlavně máš viditelný problém se zaseklou klávesou CapsLock.....