» Poradna » Počítačové sítě

WiFi u modemu ZyXEL VMG1312

Čau ,dnes jsem zapojil od o2 nový vdsl modem ZyXEL VMG1312 po nakonfigurovani WiFi ji ale muj notas nevidí, na mobilu a tabletu se v pohodě připojím, notas vidí pouze veškeré okolní sítě jen ne tu mou pouze nějaký voip, někdo nějakou radu ? Díky.

Odpovědi na otázku

Nastav si v rozsirenych vlastnostiach ovadaca pre konkretny bezdratovy adapter region CZ (alebo krajinu kde sa nachadzas).Ak by to nefungovalo nastav si nejaky nezaruseny kanal na Zyxel z rozsahu 1 az 11 (vcitane) a to fixne. Vypni nastavenie kanalu na 'Auto'.

1. Smaž profil Wifi sítě(nenapsal jsi co máš za systém - můžeme zde luštit ze skleněné koule)http://cz.tp-link.com/faq-281.htmlKdyž to dál nebude fungovat:2. Do routeru dej co nejvolnější kanál do č. 11Ideálně ob 2, tedy 1, 3 ,6 atd.Když to dál nebude fungovat:3. Změň na pokus název sítě a hesloPozn.U Wifi je ideální nastavovat z důvodu rušení ob 2 kanály.Např. Soused má 4 tak Ty dáš 6.Stáhni si tento prográmek WirelessNetViewhttp://www.nirsoft.net/utils/wirelessnetview.zipuvidíš okolní sítě.Tebe zajímá Chanel number - číslo kanálu.Do routeru dej co nejvolnější kanál do č. 11