» Poradna » Ostatní

WiFi tiskárna z USB tiskárny

Ahoj, mám doma už dost let starou laserovou černobílou tiskárnu HP. Tiskne stále dobře, oboustranně, velmi rychle a s opravdu minimálními náklady (snad 4 haléře za stránku).Jediné co mi nedostačuje je to, že doma pracujeme na noteboocích a nikomu se nechce pokaždé přijít a připichovat kabel.Existuje nějaké levné zařízení, které by mi na tiskárně umožnilo tisk přes WiFi?Nová tiskárna by stála jistě víc než 5000Kč a náklady na tisk asi taky nebudou tak nízké.Díky

Odpovědi na otázku

Jednoduchý levný print server, např.:TL-WPS510Uhttp://cz.tp-link.com/download/TL-WPS510U.htmlVejdeš se do 2000 Kč i s DPH.

Nebo ji připojit k jednomu PC a přes síť ji sdílet s ostatními PC. Akorát pro tisk z ostatních je potřeba mít počítač s tiskárnou zapnutý.

je nesmysl kupovat drahej printserver (navíc zbytečně na wifi) když skoro každej router s USB portem umí sdílet tiskárnu v síti..např. tohle https://www.alza.cz/asus-rt-ac750-d4516993.htm nebo jinej router co má usb port...

Nevím, jak tenhle, ale při tisku přes Asus N10U byl výsledek dost problematický, nebylo to dobré řešení.

mno mám asus ac RT52Ua tlač ide intuitívne okamžite po pripojení tlačiarní