» Poradna » Mobily

Wifi standarty

Dobry den,Uvažuji o koupi telefonu Samsung galaxy a3(6) a na oficiální stránce samsungu píší ze má tyto wifi standarty: 802.11 b/g/n 2.4GHz. Ostatní telefony Maji ještě standart a (myslím) a chtěl jsem se zeptat zda v budoucnosti se budu moci připojit na WiFi například v Mc donalds atd. Dekuji

Odpovědi na otázku

Tak určitě . I veškeré novější routery, zpětně podporují starší standarty, takže se nemáš čeho bát.

Ak podporuje "a", tak podporuje 5 GHz a kto vysiela na 5 GHz, tak väčšinou na "n". Takže to zmysel má. 2,4 GHz vidím zarušené aj desiatky metrov od bytoviek