» Poradna » Ostatní

WiFi síť na zařízení

Zdravím, vlastním zařízení Samsung Galaxy. Nicméně v nedávné době sem se rozhodl že přestěhuji internet poblíž k mému počítaci z důvodu pracovního meetingu. Nastal zde však problém že na počítači a na všech ostatních zařízení mi internetové připojení jde. Pouze na Samsung Galaxy mi píše "Připojeno bez internetu" Nějaká pomoc či zkušený člověk který by mi mohl poradit?

Odpovědi na otázku

na Galaxii smaž všechny WiFi a zadej znova ...

Ahoj, Jak mám smažat všechny WiFi?

Ahoj udělal sem to co si mi poradil / Zjistil sem jak / Bohužel nepomáhá ale děkuji za radu

... tak teď se přihlas do administrace tvého routeru a podívej se jestli tvou Galaxii vidí ...

Ahoj ano vidí

Nějaké jiné řešení?

Neznalost, alebo chvalenkarstvo:Internet je medzinarodna siet v hodnote xxx miliard dolarov a ma stovky (mozna tisice) majitelov. Takze :"sem se rozhodl že přestěhuji internet" je nezmysel.Takze otoc tu "krabicku", ktoru nazyvas Internet a zo spodnej strany opis presny typ. Potom sa da radit.

Když pominu možnost že máte špatně vyplněné heslo k WiFi, nebo že váš "internet" abysme sjednotili názvosloví, nesnáší váš Galaxy, je potřeba zjistit, co znamená že stelefon píše že je bez internetu. Nemá dostupnou síť vůbec? (heslo do WiFi, nekompatibilní způsob připojení/ověření, nastavení WiFi) Nedostal IP adresu? (Má natvrdo nstavenou ručně, nefunguje dobře DHCP), adresu dostal ale nepingne si na gateway (dostal špatnouadresu, gateway se s ním nekamarádí, je tam nějaký blbě nastavený firewall), na gateway si pingne ale nepřeloží URL (chybějící nebo špatně nastavené, špatně fungující DNS) No a to jsem napsal jen co mě tak napadlo a určitě to není úplný výčet toho, co může být špatně. Třeba je nedostupná jen ta konkrétní adresa přes kterou telefon zjišťuje jestli došáhne do internetu.