» Poradna » Ostatní

WiFi routery

Prosím vás poradí někdo jak aktualizovat firmware na WiFi routeru tp link C20.Nebo nějaký video odkazy.Dekuji.Potreboval bych první zálohu celého WiFi routeru ale nemůžu to nikde najít.Dekuji předem.

Odpovědi na otázku

chod na ytb a zadaj "how to update firmware tp link router" Potom pozeraj a uc sa

Tak to sa riad navodom, ktory ponuka vyrobca na web stranke. Ano na to su tie navody.

Pokud chceš aktualizovat FW, tak je rozumnější nastavení nezálohovat, ale těch pár věcí, které jsou důležité, si jednoduše opsat. Jinak se může stát, že s novým FW záloha stejně obnovit nepůjde, případně půjde, ale router může začít nějak blbnout. Jinak důvod, proč chceš aktualizovat?

Už ho mám asi 3 roky tak jsem ho chtěl aktualizovat .Aby bylo lepší zabezpečení.

Ok, s tím se dá souhlasit, pokud ovšem vůbec nějaký novější FW existuje Jinak jak jsem psal, opiš si nastavení WAN, to je jediné důležité.

Datum vydání: 2018-12-04Archer C20(EU)_V5_181127https://www.tp-link.com/cz/support/download/arche...