WiFi router

Dobrý večer, potřeboval bych poradit po třídenním bezvýsledném hledání na "googlu". Mám připojení ADSL od T-mobile s jejich modemem. Našel jsem doma jeden starší modem Well PTI-845G a potřeboval bych z něj udělat druhou "wifinu". Nevím však, jak zapojit ten Well aby uměl přijmout data přes jeden ze čtyř portů a poslat ho po WiFi dále.

Odpovědi na otázku

Na to potřebuješ AP a ne modem.

Když vypne DHCP, mělo by to taky jít použít.

1. nastavis inu LAN IP adresu ako ma tvoj hlavny router. 2. vypnes DHCP 3. spojazdnis wifi 4. pripojis kabel LAN-LAN 5. pouzivasale nerob to, zahod ten adsl router a kup si hociaky tplink za 20€ a nastav to ako je pisane vyssie.

Díky za radu i názor. Pokusím se to rozchodit, zahodit to můžu kdykoliv.

Tenhle starej strep s pouze 802.11g wifi vyhod do elektroodpadu a porid neco z tohoto tisicileti

Díky za názor. Pokusím se to rozchodit, zahodit to můžu kdykoliv.

Usetri si cas, zahod to rovnou a kup neco normalniho, provozovat ukrutne pomalou a zastaralou 802.11g wifi je v soucasnosti nesmysl.

Děkuji všem za rady i názory. Už to chodí, je to opravdu pomalejší, ale stačí.