» Poradna » Počítačové sítě

Wifi router

Dobrý den , když jsem stěhoval router od wifi odpojil jsem kabel a odpojená část se nazývá poe a když jsem následně kabel zapojil zpátky tak wifi už nejela poraďte co mám dělat, děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

elita národa? ak sú toto naši nasledovníci, boh nás ochraňuj!!! sa nedivím, že budúca generácia bude jebať kozy rovnako ako jadroví fyzici z púštezvládneš aspoň napísať, čo si vlastne spáchal? ale tak aby sme tomu aj porozumeli! POE znamená, že máš poskytovateľa s vytáčaným pripojením. čo tak kontaktovať toho, kto ti net poskytuje?

No ty jsi to bohuzel moc nevylepsil ty (j)elito POE - neboli napajeci adapter s pro klientskou jednotku, s nejvetsi pravdepodobnosti umistenou na strese (nebo pripadne pistupovy bod). Co presne jsi odpojil a co ti nefunguje?

Nepopsal to pořádně, ale mystlim, že má na mysli PoE (Power over Ethernet) a ne nějaké vytáčené připojení..

No to snad ne ;) Zkrátka PoE fakt neznamená vytáčené připojení...

nedám ani starú bačkoru za to. ak nemám pravdu, kľudne ako ospravedlnenie vyslopem liter červeného! tak ako autor toho grcanca napísal sa v tom nevyzná ani on sámPoE-vs-PPPoE. môž byť že sa jedná o adaptér. ale viete to iste?

PPPoE ano, to je xDSL spojení. Ale pokud je to PoE nějaký samostatný díl, tak je to PoE injektor.

no na 99% se jedna o napajeci adapter... mam za to ze PPPoE uz je uplne mimo tazatelovo znalosti a timpadem ho nebude zminovat... ted jde jen o to co mu presne prestalo fungovat. Jestli to mel jako napjeni pro domaci wifi AP - to si ale rikam ze clovek co si porizuje nejake samostatne AP tak uz tomu rozumi a vi co a proc porizuje. Druha a pravdepodobnejsi moznost ze mu to bylo nainstalovano od Wifi ISP jako soucast klientske pripojky a ted mu nefunguje pripojeni jako takove. Tam bych to videl na prohozeni kabelaze.

Uz ani trolling nieje to co byval. V minulosti sa dalo solidne zabavit aj na trollingu, toto je len suchy odvar.