» Poradna » Web a internet

WiFi router aký ?

Ahoj potreboval by som poradiť nejaké WiFi do rodinného domu. Cena MAX do 35-40€ aby malo veľký dosah iba s toho shopu https://www.andreashop.sk/routery

Odpovědi na otázku

Aky datovy tok si platis od providera?(ked si platis pripojenie 100Mbit/s a viac, tak lacny router Ti to obmedzi na 30Mbit/s)"aby malo veľký dosah" Vyzarovaci vykon Wifi je obmedzeny vyhlaskou STÚ a vpodstate vsetci vyrobcovia idu na povolenu hranicu.Pouzivas aj svoju domacu siet (presuvanie, kopirovanie suborov medzi pocitacmi doma, pozeranie videa z ineho PC, zasietovany TV, centralne ulozisko NAS), tak potrebujes Gigabit LAN.Tak, ked nechces radu "len-tak", ale spravnu dopln udaje.

A ake mas pripojenie?