» Poradna » Web a internet

Wifi router - 4g lte se sim slotem

Zdravim. Potreboval bych poradit. Shanim wifi router s podporou lte a se sim slotem. Chtel bych u Vodafonu zakoupit simkartu abych mohl mit doma internet - z jistych duvodu nechci pouzivat mistniho poskytovatele internetu. Nechci se u Vodafone upisovat na 2 roky a proto si router zakoupim radeji sam. Potrebuji poradit jaky typ wifi zakoupit? Zaujal mne zatim TP-LINK TL-MR6400. Chci ho vyuzivat i na jednoduchou domaci sit popr sdileni videi s TV. Diky za rady

Odpovědi na otázku

Co na tom chceš radit? Ten TP-LINK vypadá solidně a umí to, co potřebuješ,