» Poradna » Ostatní

Wifi repeater a pojistky

Dobrý den, možná bude můj dotaz znít divně ale v této oblasti jsem uplný laik. Je možné aby Wifi repeater vyhazoval pojistky? Dal jsem ho do zasuvky (vše zatím ok) , nastavil a přes mobil dal restart repeatru a behem restartu vypadl proud. Nevim přesně jak jsou silné jističe ale je to ve firmě kde jsou zapojené servry. Z toho usuzuji že jističe a pojistky budou silné. Jde o tento reapeter - https://m.alza.cz/d-link-dap-1320-d401140.htmDěkuji za odpovědiPatrik

Odpovědi na otázku

Pokud má repeater závadu, tak to možné je. Jinak ne.

Zapnul a nastavoval jsem ho pro zkousku i doma. A vše ok. Žádnou závadu jsem nenašel. V praci vypadl prou presně jak jsem dal na reapeteru restart rebooting system. Možná jsem paranoidní ale že by až taková náhoda :)

Ano, blbá náhoda. Proudový náraz může teoreticky proběhnout při zapojení na 230V, ale určitě ne při nějakém SW pokynu, to se na zdroji nijak neprojeví.