» Poradna » Ostatní

Wifi problem

Zdravím, koupil jsem sihttps://m.alza.cz/tp-link-tl-wn725n-d341839... A když se chci pripojit na domaci wifi tak se pripojim ale bez sítě, hlásí "adapter wifi nemá platnou konfiguraci ip" Nejake rady co s tim?

Odpovědi na otázku

Google a "adapter wifi nemá platnou konfiguraci ip" a máš tam spoustu řešení. Nevím proč by ti to měl někdo psát znovu!

Zkousel jsem uz snad všechno, ale nic nepomohlo

co tam chces skusat. Nainstaluj ovladace, vyhladaj siete, k tej tvojej sa pripoj platnym heslom a ides. Ak nejde, tak to skus na inom PC, ak nejde, tak je vadna a daj reklamovat. Ked sa na tom istom mieste pripojis mobilom, musis aj wifi v pc.