» Poradna » Počítačové sítě

WIFI problém

Ahoj, mám problém, dnes nám zapojili wifi a na mobilech vše v pořádku, na jednom novějším notebooku vše OK. Ale můj notebook Lenovo Ideapad z500 tu Wifi prostě nenajde, přitom jsem s tím nikdy neměl problém a notebook vyhledá i wifiny od sousedů, jen ne tu naší, volal jsem tam, řekli mi že zkusili všechno přepnout (kanály,atd.) a že tedy problém musí být v noťasu.AP je nastavený na United States Channel 1, zkoušel jsem přepnout stát na ČR i přepínat kanály a nic... Wifi router jsme tady měli už předtím a notebook z něj signál našel takže se jakoby"připojil" a pak psal "internet není k dispozici" nebo něco takového, ale teď už wifi nenajde ať dělám co dělám...

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci, zajímavý problém.

Zapojili wifi... a dál můžeme jen hádat.Zkus přepnout z b/g/n na b/g - je pomalejší, ale možná se pak NTB připojí.

Zrejme si mimo "dosahu" toho zazraku co volas routrom a vobec nevadi, ze vidis ine siete.