» Poradna » Web a internet

Wifi problém

Ahoj, v klidu si sleduju seriál a najednou bum, wifi nejde -_-. Mám notebook Lenovo Z70. Restartuji tedy modem, wifi stále nic, připojím k notebooku kabel a funguje internet, když se chci připojit na wifi přes mobil tak to funguje také, takže problémek je někde v notebooku :(. Neporadí někdo co by s tím mohlo být?

Odpovědi na otázku

Dobré už to maká, stáhnul jsem ovladače k wifi a hotovo :) Asi se to nějak nepohodlo s poslední aktualizací Win 10 :)