» Poradna » Web a internet

Wifi problém

Dobrý den,Na notebooku se mi ve správci wifi u mé domovské sítě zobrazují sítě dvě a to ve tvaru "Prochazka 3" a "Prochazka 4" a internetové spojení nefunguje. U dalšího notebooku a PC , které máme v domácnosti se zobrazuje jen wifi síť "Prochazka" a internet funguje ok, stejně tak ve smartphone. Nevíte, kde by mohl být problém?DěkujiP.

Odpovědi na otázku

Pravděpodobně je to způsobeno změnou nastavení routeru. Vymažte ve správci sítí všechny sítě Prochazka a připojte se znovu.

Nakonec jsem to vyřešil pomocí tohoto návodu: http://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/5acf... Každopádně děkuji a přeji pěkný víkend.P.