» Poradna » Web a internet

WiFi přístupový bod

Dobrý den, mám prosím dotaz. Pořídili jsme si se sousedem internet připojení přes WiFi napůl a potřeboval bych udělat přístupový bod udělat v obývacím pokoji (WiFi host - Tethering) kvůli síle signálu. Dá se něco takového pořídit? Vím že to umí telefon, ale potřeboval bych spíše něco jako WiFi router. Děkuji

Odpovědi na otázku

jednoduse natahnes kabel mezi domy a zapojis do routeru

... a na jeho druhý konec u sebe v obýváku zapojíš access point.Asi se ptáš na wifi-repeater (range extender), ale nejspíše bys zjistil, že jeho používání přináší více problémů, než užitku.