» Poradna » Počítačové sítě

Wifi připojení

Dobrý den,Chci se připojit s tabletem k domácí WiFi ale wifi v tabletu píše pouze uloženo a zkouší se připojit.Ostatni zařízení jako PC, mobil , notebook se přihlásí v pohodě.Dekuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Restartoval si ten tablet po případě i ten router. Taky zkus v tom tabletu tu síť odstranit a znovu načíst.

Odpověď na co? Ty jsi položil nějakou otázku?

K čemu otázku ? Odpověď je 42.

Ano tablet jsem restartoval do továrního nastavení a router jsem vytáhl ze sítě,ale bohužel bez výsledku.

Tovarni nastaveni,ale asi s obnovenim dat i hesel,takže pokud jo tak to nemelo smysl.

Zober tablet a skus ho pripojit na inu Wifi.U nejakeho kamarata.Aspon zistis kde je problem.Ci v tablete alebo na routri.

Tohle mě,taky kdysi udělalo a pomohlo právě to,že jsem se připojil na jinou wifi.