» Poradna » Počítačové sítě

Wifi připojení

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jak to je připojením pomocí wifi. Momentálně jsem připojená normálně, ale v domě máme 3 počítače a uvažuju, že bych zavedla wifi. Můžete mi prosím napsat výhody nebo nevýhody a jestli k tomu budu něco potřebovat, jelikož na střeše máme krabičku, která příjíma signál.

Chtěla bych tento internet: www.czhrnet.cz ...

Odpovědi na otázku

Jedna věc je připojení internetu prostřednictvím wifi a druhá je domácí wifi síť. Můžeš mít samozřejmě obojí. Ohledně domácí sítě si přečti tohle: pctuning.tyden.cz ...
Připojení k internetu je otázkou porovnávání nabídek. Technicky je asi nejlepší pořádnej drát, totiž kabel, ale není to jediné řešení a hlavně nemusí být dostupné.

no naštěstí vím protože já mám wifi no až na ty výpadky to docela ujde vypadává to hlavně když jsou mrazy jako ted nebo silný vítr jináč to jde docela pěkně taky záleží na signálu já jsem na vesnici takže tady takový signal taky néní ale jestli jsi závislá na internetu myslím prací že u toho jseš skoro pořád nedoporučuju opravdu ne docela to vypadává a je to s tou rychlostí nahoupačku dáš si v adsl test rychlosti a 1 test ti vyjde třeba 350 kbps a 2 test je hnet o něco menší jako v rychlosti no záleží to na tobě ale já stím moc spokojený nejsem tak nedoporučuji.