» Poradna » Počítačové sítě

Wifi připojení

Dobrej. Mám problém. Snad lehký. POtřeboval bych jen poradit, kde najdu u nastavení wifi, možnost zadat certifikace. V XP to bylo v Změnit upřesňující nastavení - bezdratové sítě a už jsem to mohl krásně nastavovat, ale teď ve Vistě Ultimate to nemůžu najít.. Neporadili by jste. Na škole se musím připojit přes certifikát a prostě mi to nejde...

Odpovědi na otázku

ja mam tiez wifi a to pouzivam jak na XP tak Vista a nepotreboval som ziaden cetifikat normalne to poprepajas a urobis si vlastnu siet popripade ochranis ju heslom a uz fachas

asi jsem to špatně vysvětli :) to připojení je šifrováno a připojim se na něj jen pomocí certifikátu, kterej tam musím nahrát, ale nevím jak... vXp bych věděl, ale ve vistě nemám páru